TeamAgro Kuczyńska - środki ochrony roślin, nawozy, materiał siewny, pasze

Regulatory wzrostu

środki ochrony roślin

Regulatory wzrostu - TeamAgro Kuczyńska

Regulatory wzrostu i rozwoju roślin, regulatory wzrostu, regulatory rozwoju – drobnocząsteczkowe substancje o zróżnicowanej budowie chemicznej, które w organizmach roślinnych inicjują lub modyfikują przebieg procesów życiowych. Do grupy tej nie zalicza się metabolitów pierwotnych, a jedynie metabolity wtórne oraz substancje syntetyczne stosowane w celu modyfikacji naturalnego wzrostu i rozwoju roślin.

Adama Antywylegacz Płynny 657 SL

Adama Antywylegacz Płynny 657 SL

Adama Antywylegacz Płynny 657 SL – środek z grupy regulatorów wzrostu i rozwoju roślin w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie, stosowany w celu zapobiegania wyleganiu pszenicy ozimej i jarej, pszenżyta ozimego, żyta ozimego i owsa, wyleganiu rzepaku ozimego z jednoczesnym zwiększeniem ilości rozgałęzień i ilości łuszczyn oraz zapobiegania nadmiernemu wzrostowi i wyleganiu rozsady pomidorów.

więcej

Adama Optimus 175 EC

Adama Optimus 175 EC

Adama Optimus 175 EC – środek pobierany jest głównie przez liście i źdźbła zbóż, a następnie przenoszony do tkanek merystematycznych zapobiegając nadmiernemu wydłużaniu się międzywęźli. Nie powoduje redukcji długości korzeni i masy rośliny.

więcej